20. 3. 2012

Real Zone Mod - Vývojářský deníček č.6

Po velmi dlouhé době vás opět zdravím u dalšího deníčku. Omlouvám se za to, že to trvalo tak dlouho se dokopat k nějakému dalšímu.

Za posledních několik měsíců došlo ke spoustě úprav a zde je tedy jejich stručný seznam některých z nich:
- Přepracovaný all.spawn: Odstranění se dočkalo některé volně umístěné vybavení a bedničky s "překvapením". Do Kordónu bylo přidáno několik anomálií "Pálivé chmýří" a z armádních skladů zmizí několik Elekter.
- Obnovené vlastnosti anomálií: Trampolína se chová přesně tak, jak zní její název; vystřeluje objekty do vzduchu. Elektra má jiný vzhled v klidovém režimu (odpovídající popisu v encyklopedii).
- Předělána možnost spánku: Zmizel dialog u NPC a byly přidány "bezpečné zóny", kde je možné se v klidu vyspat. Bezpečné zóny se nacházejí jenom v některých lokacích. Ukázku naleznete na konci článku.
- Předělaná obchodní schémata: Dojde k odstranění některých obleků a většiny zbraní a to i těch z původní hry. Z některých předmětů se stanou unikáty a k dispozici budou pouze jednou a to mimo nabídky překupníků kdekoliv v Zóně. Momentálně ještě čeká na dokončení.
- V Zóně bude možné získat pouze následující zbraně: AK-9, AK-47, AK-74, AKS-74U, AK-103, AKM, APS Stečkin, Beretta 92FS, PP-19 Bizon, ČZ 52, ČZ 58 "kosa", granát F1, granát RGD-5, Fort-12, Glock 18C, M16A4, Mosin Nagant, MP5A3, FN P90, PB, PM, PPŠ-41, Remington 870, RG-6, RPG-7, Saiga 12K, SKS, SVD, TOZ-34, TOZ-66, TT-33, AS Val, VSS Vintorez a jejich různé varianty. Navíc došlo k odstranění více druhů munice u ráží: 7.62x54, 9x19, 9x39 a 5.56x45.
- Upravené náhodné blowouty: Blowouty se dočkají kompletního předělání, ale víc se dozvíte až ve hře :).
- Obnoveny nepoužité reakce Sidoroviče.

Ukázky:


Mimochodem, zítra (21.3.) to bude přesně rok od vydání prvního vývojářského deníčku a zároveň oznámení prací na nové verzi módu :).

Počet komentářů: 0